fb
dom zielony nocleg wolne pokoje gosciniec

Styczeń i luty 2018 w Domu Zielonym

Styczeń i luty w 2018 roku chcemy uczcić super zniżką! Przy rezerwacji pokoju na minimum 3 doby otrzymasz rabat w wysokości 5% na każdą dobę noclegową. Oferta dotyczy wyłącznie rezerwacji i noclegu w Domu Zielonym w okresie od 15.01.2018r. do 28.02.2018r. 

Blisko do morza!

Odwiedzających Dom Zielony zachęcamy do skorzystania z wypoczynku nad morzem. Dom Zielony połozony jest około 35 km od nalbliższej, nadmorskiej plaży. Polecamy odwiedzić takie miejscowości w powiecie gryfickim jak Rewal i Pobierowo. Zapraszamy na Facebooka Domu Zielonego!

Zapraszamy na nasz profl na portalu Facebook! Znadziecie na nim m.in. niepublikowane na stronie internetowej fotografie. Polub nas!

Czwarte urodziny Domu Zielonego - 18.03.2017r.

Miło nam poinformować, że Dom Zielony w Płotach ma już cztery lata. Dziękujemy za wsparcie w budowaniu i prowadzeniu naszego Gościńca. Sto lat - tylu sobie życzymy! – Gospodarze Domu Zielonego. 

Wystawa Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej - zapraszamy do zwiedzania!

Dom Zielony zaprasza swoich Gości do odwiedzenia Wystawy Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej w Gryficach (ok. 13 km od Płot). W dwóch salach wystawowych prezentowana jest historia kolei wąskotorowych na Pomorzu Zachodnim. Na torach i placu wystawowym eksponowany jest tabor (parowozy, wagony osobowe i towarowe), urządzenia, maszyny i inne. Odwiedziny w Muzeum Kolejnictwa, to wspaniała rozrywka zarówno dla dzieci, jaki i dorosłych.